O nas

Szanowni Państwo!

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej i zapraszamy do współpracy w zakresie Usług Turystycznych. Istniejemy na polskim rynku turystycznym od 1996 roku. Jesteśmy Spółką wpisaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod Nr KRS: 0000017858. Nasz Kapitał Zakładowy wynosi 60.000,- PLN.

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki jest dokonany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego pod Nr 1094. Nasze biuro ubezpieczone jest na rzecz klienta w UNIQA S.A. Polisa Nr 1968413178.

Posiadamy licencje wydaną przez Głównego Inspektora Transportu Drogowego Nr OU-004966 dotyczącą międzynarodowego autobusowego i autokarowego zarobkowego przewozu osób, Zezwolenie wydane przez Starostę ostrowieckiego Nr 3/2018 na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że skoro trafiliście Państwo na naszą stronę, warto również odwiedzić poszczególne zakładki – z pewnością odnajdziecie tam informacje o usługach, które świadczymy. Odwiedzając wybrane przez siebie zakładki i dokładnie zapoznając się z oferowanym tam zakresem usług z pewnością odnajdziecie Państwo coś, co Was zainteresuje i zainspiruje do podjęcia z nami współpracy. Jeżeli jest coś, co nie zostało przedstawione w naszej ofercie, a pomimo to chcielibyście Państwo podjąć z nami współpracę – skontaktujcie się z nami i podejmijmy rozmowę, nie wszystko bowiem można to tu przedstawić, a poza tym szanujemy czas odwiedzających naszą stronę.

            Z turystycznym pozdrowieniem
ZESPÓŁ BIURA PODRÓŻY „EUROTRANS”