O nas

Szanowni Państwo!

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej i zapraszamy do współpracy w zakresie Usług Turystycznych. Istniejemy na polskim rynku turystycznym od 1996 roku. Jesteśmy Spółką „córką” PKS w Ostrowcu Św. S.A. wpisaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod Nr KRS: 0000017858. Nasz Kapitał Zakładowy wynosi 60.000,- PLN.

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych jest dokonany przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego pod Nr 1094. Nasze biuro ubezpieczone jest na rzecz klienta w AXA TUR S.A. Polisa Nr 02.140.038.

Posiadamy licencje Nr 0011844 na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób oraz zezwolenia Nr 0001946 i 0002045 na wykonywanie regularnych przewozów osób w krajowym transporcie drogowym w ramach których obsługujemy linię regularną na trasie Ostrowiec Św. – Kielce – Ostrowiec Św.

Wyrażamy głębokie przekonanie, że skoro trafiliście Państwo na naszą stronę, warto również odwiedzić poszczególne zakładki – z pewnością odnajdziecie tam informacje o usługach, które świadczymy. Odwiedzając wybrane przez siebie zakładki i dokładnie zapoznając się z oferowanym tam zakresem usług z pewnością odnajdziecie Państwo coś, co Was zainteresuje i zainspiruje do podjęcia z nami współpracy. Jeżeli jest coś, co nie zostało przedstawione w naszej ofercie, a pomimo to chcielibyście Państwo podjąć z nami współpracę – skontaktujcie się z nami i podejmijmy rozmowę, nie wszystko bowiem można to tu przedstawić, a poza tym szanujemy czas odwiedzających naszą stronę.

Zapraszam również do odwiedzenia strony: www.pksostrowiec.pl, gdzie odnajdziecie Państwo również wiele ciekawych informacji.

            Z turystycznym pozdrowieniem
ZESPÓŁ BIURA PODRÓŻY „EUROTRANS”