Gdynia-Czerniowce-Gdynia

Gdynia(PL) – Czerniowce(UA)

Rozkład jazdy
linii Gdynia(Polska) – Czerniowce(Ukraina) – Gdynia(Polska)

Aby zobaczyć rozkład jazdy obróć telefon. Jeżeli nadal go nie widzisz pobierz plik z rozkładem lub sprawdź rozkład na komputerze.

Oferta Eurotrans PKS

Godz.
odjazdu
Miasto Przystanek Ulica Godz.
odjazdu
14:00 GDYNIA DWORZEC
ZACHODNI
pl. Konstytucji 13:20
15:20 GDAŃSK DWORZEC
AUTOBUSOWY
ul. 3 Maja 12 14:40
18:20 BYDGOSZCZ DWORZEC
AUTOBUSOWY
ul. Jagiellońska 10:20
19:20 TORUŃ DWORZEC
AUTOBUSOWY
ul. Dąbrowskiego 8 09:30
23:00 WARSZAWA DWORZEC
ZACHODNI
Al. Jerozolimski 144 06:05
05:30 HREBENNE (PL)
BUDOMIERZ (PL)
GRANICA (PL/UA) 01:30
07:35 RAWA-RUSKA (UA)
HRUSZÓW (UA)
GRANICA (PL/UA) 01:30
08:30 LWÓW AC-8 Plac Dworcowy 1 22:40
09:10 LWÓW AC-1 ul. Stryjska 109 21:40
10:10 STRYJ AC ul. Woksalna 7b 20:40
11:10 DOLINA AC ul. Pryvokzalna 1 19:40
11:50 KAŁUSZ AC ul. Pryvokzalna 15 18:50
12:30 IWANO-FRANKOWSK AC-2 ul. Gorbachevskogo 14 18:00
13:40 KOŁOMYJA AC ul. Antonienka D. 15 16:10
14:40 ŚNIATYŃ AC ul. Vivvichenka 1 15:10
15:50 CZERNIOWCE AC-1 ul. Glowna 1 14:00

Dni kursowania: kursuje codziennie

Oferta Eurotrans PKS Regulamin przewozu Eurotrans.

Partner: