Rozkład jazdy

ROZKŁAD JAZDY ważny od 04.06.2018r.

OSTROWIEC ŚW. – KIELCE

przez: Waśniów, Nową Słupię

  Godzina odjazdu 
05:15 OSTROWIEC ŚW. / D.A. 16:03
05:17 OSTROWIEC ŚW.
ul. Traugutta
16:00
05:21 SZEWNA 15:56
05:25 PODSZKODZIE 15:51
05:29 SZWARSZOWICE 15:47
05:39 WAŚNIÓW 15:40
05:47 SARNIA ZWOLA 15:32
05:56 NOWA SŁUPIA 15:22
06:08 HUTA KOSZARY 15:11
06:10 HUTA NOWA 15:09
06:14 BIELINY 15:05
06:24 WOLA JACHOWA 14:55
06:30 GÓRNO 14:50
06:38 RADLIN 14:42
06:42 CEDZYNA 14:38
06:49 KIELCE / Sandomierska 14:31
06:52 KIELCE / Al. IX Wieków 14:28
06:55 KIELCE / D.A.
Plac Niepodległości
14:25
07:00 KIELCE /SZPITAL
Artwińskiego
  Godzina odjadzu 

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

 Oferta Eurotrans PKS    pobierz rozkład jazdy w formacie PDF

 

 

ROZKŁAD JAZDY ważny od 04.06.2018r.

OSTROWIEC ŚW. – RUDKI

  Godzina odjazdu 
07:05 11:10 KIELCE / D.A.
Plac Niepodległości
09:25 14:20
07:18 11:23 CEDZYNA 09:11 14:06
07:22 11:27 RADLIN 09:24 13:59
07:28 11:32 GÓRNO 08:59 13:54
07:35 KRAJNO PIERWSZE
07:40 ŚW. KATARZYNA
07:49 BODZENTYN
08:02 JEZIORKO
11:38 WOLA JACHOWA 08:53 13:48
11:46 BIELINY 08:43 13:38
11:50 HUTA NOWA 08:39 13:34
11:56 HUTA KOSZARY 08:37 13:32
11:58 BARTOSZOWINY 08:35 13:30
12:01 TRZCIANKA 08:30 13:25
12:03 MILANOWSKA WÓLKA 08:28 13:23
08:13 12:05 NOWA SŁUPIA 08:25 13:20
08:16 10:10 SERWIS 08:22 13:17
08:18 12:12 RUDKI 08:20 13:15
  Godzina odjadzu 

Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt.

Oferta Eurotrans PKS    pobierz rozkład jazdy w formacie PDF